Náš príbeh

green flower

Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života. Spojili sme ich pre vás. Nová kategória na trhu – Oxywater. Neporovnateľná s vodou, neporovnateľná s energetickými nápojmi. Úplne nová kategória.

 • Prvá myšlienka priniesť kyslík ako „take away“ vznikla pred deviatimi rokmi, keď zakladateľka firmy OxySlovakia zápasila s onkologickým ochorením.
 • Za rok a pol od uvedenia Oxywater na trh (December 2015) dostala cenu Podnikateľka Slovenska za rok 2016: https://www.youtube.com/watch?v=83swmb6PmTc&
 • Po 7 rokoch prevádzkovania rôznych procedúr, podporovaných inhaláciami vysoko koncentrovaného kyslíka bolo v praxi zjavné, že dostatočne okysličená bunka reaguje omnoho rýchlejšie a výsledky prichádzajú skôr.
 • Práce a merania ( Pakdaman metóda) ukázali, že po vypití kyslíkovej vody pO2 ( parciálny tlak kyslíka v krvi) vzrástol, čiže sa zvýšila okamžitá koncentrácia kyslíka dostupná pre bunkové štruktúry. S týmito informáciami po dlhej práci a úspešnom zapatentovaní technológie obohacovania pitnej vody vysokým množstvom kyslíka prichádza na slovenský trh nápoj Oxywater.
 • Drziteľom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovensky nápoj Oxywater.
juls-na-web

Niekedy sa váš život zmení zo sna na nočnú moru v priebehu niekoľkých sekúnd… Vtedy vám ide vyskočiť srdce z hrude, keď počúvate od iných slová: „čas to vyrieši“ alebo „všetko zlé je na niečo dobré“ či „raz pochopíš, čo ti chcel život ukázať“. Keď som ochorela, diagnostikovali mi onkologické ochorenie v predposlednom štádiu. Nádej minimálna, prišla odpoveď po všetkých vyšetreniach. Keď však kopete za seba, máte len dve možnosti. Vybrala som si tú ťažšiu, ale to som robila celý život.

Po roku a pol klasickej liečby kombinovanej so všetkým, čo som aktívne vyhľadávala, som bola zdravá. Po ďalšom roku, keď som sa cítila troška silnejšia, otvorila som prvú prevádzku Oxyslovakia so súborom procedúr, ktoré som počas liečby vyskúšala a ktoré fungovali aj u takého chorého človeka, ako som bola ja. Hlavnou a veľmi lacnou procedúrou bolo dýchanie 95 % kyslíka. Vo vzduchu je ho len 21 %.

Ľudia okolo mňa, ktorí videli, čo všetko robím pre udržanie dobrého zdravia  počas liečby aj po nej,  začali preventívne chodiť do Oxyslovakia inhalovať kyslík. Po ďalšom roku som však pochopila, „čo mi to ten život chcel ukázať“ a čo je moja cesta. Nemohla som spávať, stále som premýšľala, ako priniesť niektoré z benefitov klientom, ktorí si nedokázali nájsť hodinku denne na návštevu prevádzky. Energia z tak koncentrovaného kyslíka a jeho silná protizápalová schopnosť, historicky používaná napr.pre obete požiarov, môže byť predsa v modernom balení a využívať nové, dostupné technológie!

Čítať ďalej…

S údajmi z vedeckých prác Dr. Ota Warburga a Prof. Dr. A. Pakdamana M.D. o vplyvoch OOT (orálnej kyslíkovej terapie) podporenými vlastnou skúsenosťou, začala cesta k novej kategórií na trhu – ku kyslíkovej vode, k Oxywater.

Spojila som sa s podobne zanietenými ľuďmi z Čiech a po takmer tri a pol roku skúšania na princípe pokus-omyl sa nám podarilo dosiahnuť pôvodný zámer – dostať, ukotviť a udržať vo vode až 90 mg kyslíka na liter, čo sme si dali aj patentovať. Vlastníkom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenskú značku Oxywater. Vo vode z vodovodu je okolo 8 ̶ 9 mg kyslíka, na trhu sú tzv. kyslíkové vody alebo vody s kyslíkom, ktoré sú obohatené kyslíkom od 9 do 40 mg/l. Výzva dostať až 90 mg do vody prišla tak prirodzene, že nech sme v priebehu času dosiahli čokoľvek (50 či 60 mg – stále najviac na trhu), stále to bolo pre nás neuspokojivé.

Pôvodný zámer bol plniť našu kyslíkovú vodu do obalov zo skla, predsa len nemôžeme znehodnotiť taký vynález uzavretím do plastovej fľaše, prípadne do plechovky. Plast sme jednohlasne zavrhli a sklenú fľašu sme naozaj skúšali veľmi dlho. Neexistuje však uzáver ani technológia, ktorou by sa v sklenej fľaši dalo udržať také množstvo kyslíka, aké bolo našou métou. Ďalšie klišé „všetko zlé je na niečo dobré“ som pochopila pri návšteve najväčšej továrne na výrobu plechoviek na svete. Okrem toho, že plechovka je recyklovateľný materiál číslo 1 na svete a už do 60 dní po použití je opäť v predaji, ma fascinovala aj technológia „off taste“. Táto technológia spočíva v nanesení potravinársky neškodného laku do vnútra plechovky na recyklovaný hliník a vypálení pri teplote 240 °C.

Absolútne najdôležitejšia vec pre mňa – presvedčiť sa o dokonalosti technológie a vidieť na vlastné oči výstupné kontroly, že naozaj nedochádza k prenikaniu hliníka či farby do nápoja. Máme 90 mg kyslíka v čerstvej, nízko mineralizovanej vode, ktorá je zdravotne neškodná a môžete si ju vziať do auta, do reštaurácie a dať si ju ku káve či pri športe.

Aj posledné klišé „čas to vyrieši“ sa naplnilo. Pre nás všetkých je tu po dlhej ceste čas na predstavenie Oxywater s 90 mg kyslíka na liter − energia, zdravie a prevencia v tej najprirodzenejšej forme.

Denne si ju užite.

Julianna Hložek Grmannová

Zatvoriť

 • 0

  mg

  kyslíka na liter
 • 0

 • 0

 • 0
Produkt a jeho benefity

green flower

Oxywater má obsah 250ml.
Obsahuje 0 kalórií.
Energia len z prirodzeného zdroja - z vysoko koncentrovaného kyslíka.
Denná doporučená dávka: 1 plechovka 250ml

ico1

Kyslík a voda sú základné zlúčeniny prírody. Ich rovnováha určuje životnú vitalitu. Získať vodu s vyšším obsahom kyslíka znamená získať vyššiu kvalitu života pre človeka.

ico2

Mozog spotrebúva 20 % z celkového obsahu kyslíka v tele. Prostredníctvom cirkulácie krvi sa zlepšuje absorpcia výživy a zásobovanie tkanív kyslíkom. V meraniach (špecifická metóda podľa Prof. Dr. A. Pakdaman M.D.) sa transportom kyslíkovej vody do mozgu dosiahlo zlepšenie regulačným mechanizmov v tele. Pri migrénach sa jedná o poruchu v mikrocirkulácii a v mozgovej hypoxii, teda nedostatku kyslíka v tkanivách.

ico3

Kyslík sa považuje za účinný prostriedok na udržiavanie zdravia, krásy a fyzickej kondície už od r.1960, kedy N. Sirotin, člen Akadémie lekárskych vied v ZSSR zaregistroval metódu kyslíkových kokteilov. Pri jeho meraniach sa u športovcov zvýšil výkon priemerne o 30%, pričom v tej dobe mal k dispozícii vodu obohatenú kyslíkom na 40mg/l.

ico4

Už v roku 1960 N. Sirotin, člen Akadémie lekárskych vied v ZSSR objavil, že sliznica žalúdka a črevá absorbujú kyslík o nič horšie ako mechúriky pľúc. Zvýšenie koncentrácie pri šoférovaní môže byt dôležitým faktorom pre šoféra, ktorý hľadá alternatívu energetického nápoja bez stimulantov a cukru.

ico5

Podľa zakladateľov OOT V Nemecku molekulu vody H2O možno chápať ako spojenie dvoch plynov – vodíka a kyslíka, čo by predpokladalo chovanie tejto zlúčeniny ako plynu. Nie je to však tak, keďže mnohé molekuly vody sú vzájomne poprepájané cez takzvané vodíkové mostíky a práve táto vodíková väzba umožňuje ďalšie väzby vody s prvkami i plynmi, o.i. aj s kyslíkom. Pitie okysličenej vody predstavuje určitým spôsobom návrat k počiatočnej fáze človeka (prenatálne obdobie), čo môže mať rozhodujúci význam pre medicínu v budúcnosti.


Technológia

green flower

Oxywater je balená v plechovke, zvnútra potiahnutej mikrovrstvou potravinársky vyhovujúcej fólie. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky.
Ak sa s takouto kyslíkovou vodou stretnete, je dosýtená CO2.

Mineralizácia: TDS 147,3 mg/l
Ph: 7,43
Kyslík: 90 mg/l
Ochutená verzia: Prírodná príchuť Uhorka a Limetka
Neperlivá

Oxywater je balená v plechovke, zvnútra potiahnutej mikrovrstvou potravinársky vyhovujúcej fólie. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky!
Ak sa stretnete s ” kyslíkovou vodou” , ktorá je perlivá, vedzte, že  je dosýtená  CO! Oxywater nenahrádza pitný režim, stačí jedna plechovka denne.

Kohútiková voda má obsah kyslíka 7- 9 mg/l. Kyslíkových vod na trhu u nás, aj vo svete nájdeme viacero. Nájdete ich balené vo veľkých baleniach, v plaste alebo skle, čisté, alebo sladené cukrom či umelými sladidlami. Vďaka prirodzenej antiseptickosti takto koncentrovaného kyslíka môžete pocítiť:

 • prirodzená energia – 10x viac 02 ako v pitnej vode
 • antiaging na pleť – neochutenú používajte aj zvonka ako omladzujúce, protizápalové tonikum denne
 • prílev koncentrácie, vhodný pri šoférovaní
 • nula cukor, nula sladidlo, nula kofeín, nula taurín, nula konzervantov
 • pocit ľahkosti v žalúdku
 • protizápalový účinok vysoko koncentrovaného O2
 • pocit čistých hlasiviek
 • hladký pocit zubov vďaka antiseptickej schopnosti O2
 • zvýšenú výkonnosť pri športe
 • podpora mozgovej činnosti

Veľkoobchod

green flower

Na vyžiadanie vám zašleme VO cenník, prípadne vás navštívi náš obchodný zástupca.

00421 903 653 666
oxywater@oxywater.sk

Kde sa dá kúpiť?

green flower

Oxywater je možné exkluzívne zakúpiť v:

dm logo

Sieť DM drogerie markt
Slovensko

oxy

Oxyslovakia
Einsteinova 7/A
Budova Relaxx 2.posch
Bratislava 851 01

index

Shell čerpacie stanice
Slovensko

logo-Tesco-sk-joy-of-good-things

Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Žilina, Trenčín, Martin, Prešov, Piešťany, Poprad, Zlaté Piesky, Šaľa, Topoľčany, Rožňava, Humenné, Brezno, Dolný Kubín, Lučenec, Spišská Nová Ves, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Prešov Vukov, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Malacky, Zvolen, Bradejov, Skalica, Čadca, Trebišov

vasa_lekaren

Sieť 248 nezávislých lekární po celom Slovensku.

pilulka24logo_final_01

www.pilulka24.sk
Online lekáreň
Možnosť doručenia zadarmo

Čítať ďalej…

logo-300dpi-transparent_R

Bruncher
Pluhová 42
Bratislava 83103

LOGO

Refit clinic
U Reálky 4
779 00 Olomouc

maiko_logo_univerzal_1farba

Maiko sushi
Doubletree by Hilton
Hlavná 1
Košice 040 01

orbis-banner-250x160

Eshop
www.orbisfood.cz

IMG_6129

Lukáš Marko
+421 948 910 773

fruta2

Fruta s.r.o.
Cubicon nákupné centrum
Bratislava

iem

Institute of esthetic medicine
Hollého 4
Pezinok 902 01

FullSizeRender(4)

Solárium III. veže
Bajkalská 9
Bratislava 831 04
(zozadu budovy)

Logo-Oxylife-web

Oxylife s.r.o.
Vinohradská 6/343
Praha 2
120 00

logo mooi jpg

MOOI beauty studio
Laurinská 17
Centrál pasáž Alizé
Bratislava

fitclinic-stvorec

Fit clinic
Vienna gate
Kopčianska 8-10
Bratislava 851 01

envy

ENVY Klinika estetickej medicíny
Nerudova 14
040 01 Košice

floravita

Floravita raw and vegan mini bistro
Rad L.N. Tolstého 13/A
Prievidza 971 01

logo_marke_L00pia

Porsche Inter Auto Slovakia
Dolnozemská 5/ Vajnorská 162
Bratislava

logo5

Dilema and bar
Šancová 70
Bratislava
811 05

image1

Movies bar
M.R.Štefánika 36
Myjava

Späť

dubravska-pivaren

Dúbravanská piváreň
Gallayová 1
841 02 Bratislava

FullSizeRender(6)

NORDSEE
EUROVEA
AVION
POLUS
Bratislava

lunapark-petrzalka

Lunapark Petržalka
Holíčska 27
851 05 Bratislava

logo_kd_blanc

Karlov dvor
M. R. Štefánika 18
919 43 Cífer

logo FB

Monsters cafe and bar
Rusovská cesta 56
Bratislava 851 01

Logo Mediapress typ A

Trafiky, novinové stánky a kiosky
Bratislava

Fresh and tasty
OC Aupark
Žilina

logo_brand_DT

Double Tree by Hilton
Trnavská cesta 27/A
Bratislava 831 04

FullSizeRender(10)

Zdravá cukráreň Barush
Mierová 125
Bratislava

C:UsersKubo�01-KUBO�01-PRACA�01-LOGAPROLOOK LOGOPROLOOK M

Salón Prolook, Einsteinova 18,
851 01 Bratislava, 2 poschodie
vedľa Fitness centra Golem

logo_zdravomat

Adresy umiestnenych Zdravomatov od 1.4.2016
– spolocnost cargo-partner, Kopcianska 92 BA
– spolocnost Best-Nova, Vajnorska 137 BA
– spolocnost Doprastav, Drienova 24 BA

Logo_GoodFoodStore

www.goodfoodstore.cz

index

www.vegg-go.com

logo_na_fb

OxyLife Australia
Erika Ostradicky
www.oxywateraustralia.com.au
Suite 2201, Lvl 22, Tower Two Westfield Bondi Junction
101 Grafton Street,
Bondi Junction, NSW 2022, Australia

fullsizerender19

Smilepoint Púchov

Royova 1905/7A

020 01 Púchov

logo-retro-krivky

Šport a wellness

Kontakt/Objednávka

green flower

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR, ak sa rozhodnete odoslať formulár,
súhlasíte, že Vaše údaje (meno, email, mobilné číslo) budú spracované iba pre dané účely, teda aby sme Vám mohli na danú otázku odpovedať.
Nebudeme Vám zasielať žiadne iné ponuky.

Oxyslovakia s.r.o.

 • Záhradnícka 46, 82108 Bratislava, Slovakia
 • IČO: 50451791, DIČ: SK2022383528

Blog

green flower

Články a blogové príspevky